Video “Romų teisės ir jų apsauga” pristatymas
Video “Romų teisės ir jų apsauga” pristatymas

Kvietimas į video “Romų teisės ir jų apsauga” pristatymą 

Kviečiame Jus į nevyriausybinės organizacijos „Antikorupcijos švietimo centras“ organizuojamą video „Romų teisės ir jų apsauga“ pristatymą, kuris vyks gruodžio 19 d. (ketvirtadienį) Vilniaus miesto savivaldybėje 215 kab. nuo 16 val. iki 18 val.

Lietuvoje gyvena apie 3000 romų. Socialiniame gyvenime jie trokšta lygių galimybių sau ir savo artimiesiems, tačiau nepaisant to, išlieka labiausiai diskriminuojama etninė grupė šalyje. Dažnai dėl raštingumo stokos, psichologinių, socialinių aspektų jie susiduria su problemomis ir nežino kaip jas būtų galima spręsti. Visa tai paskatino sukurti filmuką, kuris video pagalba padės suteikti galių paties romams įsitraukti į svarbių sprendimų priėmimą.

Pirmojoje pristatymo dalyje žmogaus teisių, teisių apsaugos ir psichologijos ekspertai pasidalins darbo su romais patirtimi. Antrojoje dalyje, bus pristatomas „Antikorupcijos švietimo centro“ sukurtas video filmukas, kuris skirtas suteikti teisinę pagalbą romams sprendžiant diskriminacijos, užimtumo ir kitas problemas.

Renginio data: 2013 m. gruodžio 19 d.

Renginio pradžia: 16 val.

Vieta: Vilniaus miesto savivaldybė (Konstitucijos pr. 3), 215 kab.

Pranešėjai: psichologė Lina Štaupienė, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos vyriausioji patarėja Danguolė Grigolovičienė, MRU doktorantė Dovilė Gailūtė. 

Apie savo dalyvavimą maloniai prašome pranešti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel.  + 370 5 2789 270. Dalyvių skaičius ribojamas dėl salės dydžio.

Šis renginys organizuojamas “Antikorupcijos švietimo centrui” įgyvendinant JAV ambasados Lietuvoje remiamą projektą “Romų bendruomenės įgalinimas per teisinio savitarpio pagalbos gidą”.

 

   
   

 

 

 

Naujienlaiškio prenumerata