2012-10-23

2012-10-23

Antikorupcijos švietimo centro direktorius Tadas Birbilas spalio 22-24 dienomis lankėsi Afganistane.

Vizito Afganistane metu AŠC vadovas kartu su kitais Lietuvos delegacijos atstovais susitiko su Lietuvos specialiosios misijos Afganistane vadovu Gintaru Bagdonu, Afganistano valstybės tarnybos instituto (VTI) generaliniu direktoriumi  F. Osmani ir kitais instituto atovais, Afganistane reziduojančiais ES ambasadoriais bei kitais misijų Afganistane atstovais.

Susitkimų metu buvo diskutuota apie dvišalio bendradarbiavimo perspektyvas, dalintasi  geraja patirtimi vykdant demokratines reformas valstybės tarnyboje bei kituose sektoriuose. Taip pat analizuoti ir tokie klausimai kaip - Goro provincijos administracijos tarnautojų mokymų poreikiai, tolesnes bendradarbiavimo perspektyvos. VTI direktorius F. Osmani kvietė lietuvių ekspertus pasidalinti patirtimi organizuojant mokymus Afganistano valstybės tarnautojams antikorupcijos srityje.

Lietuvos atstovų vizitas Kabule yra Užsienio reikalų ministerijos finansuojamo vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai projekto „Valstybės tarnautojų administracinių  gebėjimų stiprinimas Afganistano Islamo Respublikoje (Goro provincijoje)“ dalis.

 

Naujienlaiškio prenumerata