2014-11-10

2014-11-10

Lapkričio 3-8 d. VšĮ „Antikorupcijos švietimo centro“ projektų vadovė Milda Meidienė dalyvavo tarptautiniuose mokymuose kursuose apie įmonių socialinę atsakomybę „How CSR works?“ Budapešte, Vengrijoje.

Mokymuose dalyvavo 30 dalyvių iš daugiau nei 10 Europos Sąjungos valstybių. Visi jie atstovavo įvairias nevyriausybines organizacijas, kurios naudoja ar planuoja naudoti įmonių socialinę atstkomybę kaip vieną iš savo organizacijos veiklos finansavimo šaltinių. 5 dienas trukusių mokymų metu dalyviai ne tik įgyjo teorinių žinių apie įmonių socialinės atsakomybės sampratą, istoriją, formas, gerąsias praktikas, tačiau kartu lavino ir praktinius įgūdžius. Buvo surengtos praktinės sesijos, kurių metu kartu su ekspertais iš Vengrijos bei Austrijos dalyviai mokėsi kaip „parduoti“ savo idėją, kaip pristatyti savo organizaciją, ar net kaip apsirengti einant į pokalbį su verslo atstovais.

Mokymus organizavo Nacionalinės Vengrijos ir Lenkijos jaunimo agentūros. Mokymai finansuojami programos „Erasmus+“ lėšomis. 

Naujienlaiškio prenumerata