2014-05-15

2014-05-15

VšĮ „Antikorupcijos švietimo centras“ maloniai kviečia sudalyvauti antikorupcinėje vasaros stovykloje „Sąžinės riteriai“, kuri vyks Širvintose, 2014 m. birželio 30 d. - liepos 3 d.

Trumpai apie stovyklą:

Teoriniais seminarais ir praktiniais užsiėmimais sieksime, kad korumpuotą mąstymą bei elgesį nustelbtų garbinga laikysena. Inovatyvūs neformalaus švietimo metodai atskleis mūsų visuomenėje paplitusias korupcinių ryšių schemas ir suteiks gebėjimus jas atpažinti bei analizuoti. Kompleksiškai atskleisime korupcijos sampratą, pristatysime antikorupcinės veiklos bei pilietinio įsitraukimo galimybes. Plėsime žinias, patirtį, o visą šį gėrį Jūs, stovyklos dalyviai, parsivešite į savo asmeninę erdvę ten, kur gyvenate, mokotės ir leidžiate laisvalaikį.

Stovyklos trukmė ir vieta:

2014 m. birželio 30 d. – liepos 3 d., Širvintose.
Laiką leisime jaukioje kaimo turizmo sodyboje „Antanynė“ (plačiau apie sodybą: http://www.antanyne.lt/)

Finansavimas:

Stovykla dalyviams yra nemokama (teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, apgyvendinimas bei maitinimas).
Ji finansuojama Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos pagrindu įgyvendinamo paprojekčio „Antikorupcijos švietimo centro gebėjimų įgyvendinti korupcijos prevencijos programas stiprinimas“ lėšomis.

Mūsų keliami lūkesčiai ir reikalavimai stovyklos dalyviams:

Jeigu esi:
- aktyvus jaunimo organizacijos, mokyklos savivaldos narys arba save gali pavadini jaunuoju žurnalistu (domiesi žurnalistika; dar tik planuoji arba jau studijuoji žurnalistiką; rašai straipsnius mokyklos laikraščiui ar internetiniams puslapiams);
- 15-19 metų.
Tuomet atsiųsk mums užpildytą registracijos formą (ją rasi čia) kartu su motyvaciniu laišku ir taip užsitikrink vietą stovykloje! Iš viso atrinksime 20 dalyvių.

Kontaktai pasiteiravimui bei dokumentų atsiuntimui:

Dokumentus prašome atsiųsti į el. paštą.
Projektų koordinatorė
Rūta Urbanavičiūtė
Adresas: Ulonų g. 5, LT- 08240, Vilnius, Lietuva Tel.: +37052789270 Mob. tel.: +37063728595
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Naujienlaiškio prenumerata